Azoknak a nőknek írtam az Ady-dalokat, akiknek a legtöbbet köszönhetem; édesanyámnak, szerelmeimnek, lányaimnak és a feleségemnek. Hogy barátaim számára is fontosak lehetnek a dalok, arról Cseh Tamás győzött meg, mikor felénekelte őket saját korongjára. Sok év után Kapolcson újra közönség elé álltam mint énekes, Ady-prózákkal és zenész barátaimmal megerősítve. Ezt az estét szeretném felidézni a Kolibri Színházban. (Novák János)
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!